Kategorie
Dziecko

Hopsalnia

Największy plac zabaw dla dzieci w Polsce

Loopy’s World to miejsce, gdzie najmłodsi spędzają niekiedy nawet całe dni. Rodzinne Centrum Rozrywki dostępne jest w Gdańsku i we Wrocławiu. Wkrótce niewykluczone, że pojawi się też w Warszawie. Loopy’s World to największy plac zabaw dla dzieci w Polsce czynny przez cały rok.

Świat Loopy’s World

Centrum duże jest nie tylko gabarytowo, ale też każdy jego kąt wypełniony jest mnóstwem atrakcji dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Plac w Gdańsku ma aż 3000 metrów kwadratowych, czyli tyle ile liczy połowa boiska na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do Polski Świat Loopy’s World przyjechał ze Szwecji. Tak jak Disney ma Myszkę Miki tak tutaj główną rolę odgrywa piątka animowanych postaci: lemur Spiky, jeżyca Minny, lamparcica Lizzy, miś Eddy oraz pingwin Bobby.

Atrakcje dla maluchów i rodziców

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World jest nieustannie unowocześniane i dostosowywane do potrzeb odwiedzających ich gości, zarówno tych starszych jak i młodszych. Rodzice mogą tu na wiele sposobów bawić się ze swoimi pociechami. Są więc zjeżdżalnie, trampoliny, boiska do różnych gier. Zagadkowe labirynty i ekscytujące tunele to propozycja dla małych łowców przygód. Mali alpiniści mogą spróbować swoich sił na mini ściance wspinaczkowej. Nie brakuje też atrakcji wodnych, czyli basen z piłeczkami. Duża popularnością cieszy się zjeżdżalnia rodzinna umożliwiająca wspólny zjazd nawet do czterech osób.

Na największym placu zabaw znajduje się specjalna strefa malucha, dla dzieci do lat 3. Rodzice ze swoimi pociechami mogą też – za dodatkową opłatą – spróbować swoich sił na torze gokartowym, a także zostać laborantem w laboratorium woskowych odlewów. Jest też studio malowanych tatuaży. A kiedy pojawi się głód to można odwiedzić restaurację, gdzie serwowane jest specjalne menu dla dzieci. Jest to też miejsce, gdzie rodzice mogą odpocząć podczas, gdy dzieci kontynuują zabawę na placu zabaw.

Zorganizuj idealną imprezę swojemu dziecku

W Loopy’s World organizowane są urodziny, a także ferie oraz m.in. dzień dziecka. Dla najmłodszych mogą to być niesamowite chwile, a rodzice problem miejsca, gdzie muszą zorganizować maluchowi imprezę urodzinową mają w zasadzie w prosty i szybki sposób rozwiązany. W Loopy’s World organizowane są też inne imprezy tematyczne podczas, których do Rodzinnego Centrum Rozrywki zapraszani są ciekawi gościa, a także przeprowadzane są zajęcia edukacyjne. Co najważniejsze bilety dla rodziców są gratis. Bilet opłacany jest jedynie za dziecko. W przypadku trójki dzieci udzielany jest solidny rabat. loopys.pl