Kategorie
Reklama

Projektowanie sklepów www

Projektowanie sklepów internetowych

Dobra i skuteczna strona WWW to marzenie wielu polskich przedsiębiorców. Część z nich wciąż opiera się na rozwiązaniach z przed 10 lat, a to zbrodnia wykonana na swojej firmie. Ich witryny są nieaktualne i pozbawione współczesnych funkcjonalności. W takich sytuacjach przedsiębiorcy zgłaszają się do Virtual Services. Gdyńska firma specjalizuje się w tworzeniu stron Internetowych. Wykonuje też reklamy Google ADS oraz oferuje usługi SEO, czyli pozycjonowania.

Dobrze przygotowana witryna internetowa powinna być przede wszystkim prosta w obsłudze. Każdy kto się na niech znajdzie powinien w prosty sposób poruszać się po jej menu, a także szybko odnajdywać szukane treści. Strona WWW to taki kelner, który podaje wszystko czego potrzebuje klient, nie narzuca się i jest przygotowany na każdą ewentualność. Internauta jedynie wskazuje na co ma ochotę. Virtual Services od lat specjalizuje się w „obsłudze gastronomicznej” sieci. Strony WWW oraz Sklepy Internetowe przygotowane przez Virtual Services są nowoczesne i zaprojektowane tak, aby poruszanie się po nich był samą przyjemnością. Poza tym wygląd również się liczy. I w tym przypadku Virtual Services ma świetnych grafików, którzy potrafią w niesamowity sposób przedstawić każdy przekaz. Strona internetowa staje się dziełem sztuki. Ich galerię możecie zobaczyć na virtualservices.pl.

Virtual Services na swoim koncie ma m.in. współpracę ze sklepami. Obie strony są nowatorskimi projektami nie tylko w Polsce, ale i Europie. Pierwszy to sklep internetowy nowego typu. Firmie sprzedającej plisy okienne zależało na tym, aby ich produkt był czytelny dla każdego. Dzięki stronie internetowej potencjalny klient miał już na tym etapie być przekonanym nie tylko o tym, że w prosty sposób zamontuje plisę, ale też że produkt będzie spełniał jego wymagania pod kątem wizualnym. Nowatorskim rozwiązaniem jest konfigurator plis. Virtual Services przygotował go dla tego sklepu internetowego właśnie po to, aby osoby odwiedzające witrynę mogły łatwo sprecyzować swój zakup.

Innym rozwiązaniem jest To nowatorskie podejście do usług prawniczych w stali świata. Każdy może w szybki sposób, bez bezpośredniego kontaktowania się z adwokatem, może prowadzić swoją sprawę. Przesyła jedynie potrzebne dokumenty, a potem prawnik zajmuje się resztą rzeczy. Virtual Services zaprojektował stronę www tak, aby była jak najprostsza w obsłudze. Usługa jest czytelna i nie przeładowana natłokiem informacji, które mogą zakłócić zamówienie usługi. Strona WWW spełnia swoje zadanie nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale też wyglądu. Profesjonalny grafik przygotował indywidualną szatę graficzną witryny.