Kategorie
Dom

Rolety

My Rollo – skuteczna ochrona przed słońcem

Firma My Rollo to niewielka rodzinna firma, która od 2010 roku zdobyła zaufanie setek klientów z całego kraju. Jej produkty skutecznie chronią przed słońcem i insektami. Solidnie wykonane starczają na lata. My Rollo stawia na jakość w rozsądnej cenie. Jej produkty są gwarancją dobrego zakupu.

Poszukując rozwiązania będącego połączeniem funkcjonalności i elegancji klienci wybierają rolety rzymskie. Wówczas ich mieszkania są doskonale osłonięte od promieni słonecznych. Łączą zalety tradycyjnych rolet i zasłon. Ich wygląd wpłynie na odbiór każdego pomieszczenia. Sprawi, że stanie się ono bardziej przytulne. To jedna z tych rzeczy, która oprócz tego, że spełnia zadania użytkowe jest też ozdobą.

Co dobrać?

Chcąc dobrać produkt o ściśle indywidualnych cechach warto zapoznać się na stronie myrollo.pl z ofertą żaluzji plisowanych. Jest to jedyny produkt My Rollo dostępny w kilkunastu wariantach kształtów. To sprawia, że mogą odpowiednio zakryć nawet najbardziej nietypowe okna. A takie zlecenia się zdarzają. Do My Rollo wpływały zapytania o plisy w kształcie trójkątów, okręgów, półokręgów i trapezów. Plisy są też doskonałą opcją dla standardowego okna pozwalając za zasłonięcie od góry i od dołu lub nawet dowolnego fragmentu okna.

Szczególnie latem dużym problemem są różne owady. W takich sytuacjach warto zakupić moskitiery. My Rollo w swojej ofercie posiada dostępne modele, które można zainstalować bez ingerencji w stolarkę okna. Poza tym oferuje też produkty umożliwiające montaż na oknach balkonowych. Wówczas jest ona przesuwana lub otwierana.

Wybory klientów

Często wybieranym przez klientów produktem do zaciemniania wnętrz jest rzecz od lat istniejąca na polskim rynku. Mowa o żaluzjach aluminiowych, które są stale dostosowywane do potrzeb klientów. My Rollo oferuje bogaty wybór kolorów podstawowych, drewnopodobnych a nawet perforowanych. To sprawia, że żaluzje mogą mieć ciekawy nowoczesny wygląd. Żaluzje wykonywane są w szerokościach lameli: 16,25 oraz 50 mm.

Ciekawym rozwiązaniem proponowanym przez MyRollo są żaluzje drewniane. To elegancko wykończony produkt odpowiedni zarówno dla nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Ich design sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i ociepli niejeden pokój. W tym przypadku lamele mają szerokości: 25 i 50 mm. Wykonywane są z sosny syberyjskiej oraz bambusa.

My Rollo oferuje również rolety Gdynia. Dostępne są w dwóch wersjach: przykręcanej oraz bezinwazyjnej polegającej na przyklejeniu do okna. Tym sposobem możne je dopasować do różnych rodzajów okien.