Kategorie
Gastronomia

Wesele w naturze

Urokliwe miejsce na każdą okazję.

Gospodarstwo Agroturystyczne Anny i Krystiana Wysockich „Maciejka” znajduje się w Koleczkowie. To zaledwie piętnaście kilometrów od Gdyni i tylko dziesięć kilometrów więcej z Gdańska. Dojazd z Wejherowa też jest równie prosty i zajmuje do dwudziestu minut. Dzięki świetnej lokalizacji oraz przepięknie wyglądającej sali z ogrodem jest to idealne miejsce dla zorganizowania niezapomnianej imprezy okolicznościowej.

Świetne miejsce na wesele

Sala znajduje się w niesamowitym, przepięknym miejscu. Niezwykle ciężko – a w zasadzie jest to niemożliwe – aby znaleźć inną podobną salę weselną na Pomorzu, gdzie natura będzie odgrywała tak ważną rolę. Zieleń otacza przepięknie położony budynek. Sala posiada duży ogród połączony z lasem, przygotowany w stylu angielskim. Znajdują się w nim wiekowe drzewa, a część z nich ma do stu lat. Nie brakuje też kwiatów oraz krzewów. Niepowtarzalna lokalizacja w otoczone natury, gwarantuje niezapomniane przyjęcie weselne. Sala może pomieścić do 150 osób. Goście oraz nowożeńcy mogą się zatrzymać w komfortowych i wygodnych pokojach. Kucharze „Maciejki” specjalizują się w daniach kuchni polskiej.

…ale nie tylko przyjęcia weselne

W Gospodarstwie Agroturystycznym Anny i Krystiana Wysockich „Maciejka” odbywają się też inne imprezy okolicznościowe. Ze względu na brak małej sali powinno w niej uczestniczyć minimum 60 osób. Goście ze względu na ekskluzywność miejsca – które przecież nie jest restauracją – mogą liczyć na wyjątkowe traktowanie. „Maciejka” zapewnia przytulny i intymny klimat. Tutejsi kucharze serwują smaczną domową kuchnię. Dla każdego uczestnika imprezy obsługa sali opracowuje, zgodną z jego oczekiwaniami ofertę.

Odpoczynek od miasta

Dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta Gospodarstwo Agroturystyczne w Koleczkowie udostępnia 50 miejsc noclegowych. Pokoje są typu studio i posiadają aneksy kuchenne. Każdy pokój ma też własną werandę oraz łazienkę. Obiekt położony w naturalnym otoczeniu gwarantuje leniwe, spokojne chwile w oderwaniu od codziennych problemów. Czas płynie tu wolno, a natura zapewnia ciszę i wypoczynek. Gościom udostępniany jest hamak a także leżaki, aby móc w pełni się zrelaksować niemal na łonie natury.

„Maciejka” czynna jest przez cały rok. Szczególnie pięknie jest tu wiosną i latem. Słychać śpiew ptaków, szum drzew. Czuć zapach lasu, szczególnie intensywny po letnim deszczu. W Gospodarstwie Agroturystycznym nie ma telewizorów. Nie są tu potrzebne. Pierwszoplanową rolę odgrywa tu natura. W Koleczkowie oraz pobliskiej miejscowości znajdują się sklepy oraz restauracje i bary. Najbliższe jezioro znajduje się 2 km od „Maciejki”.