Poligrafia Pogrzebowa

Czym się zajmuje?

W internecie można znaleźć mnóstwo informacji o biznesie funeralnym. Są to informacje zazwyczaj o nietypowych trumnach i urnach. Czasem pojawiają się wzmianki o firmach pogrzebowych i na przykład pomysłach na zdobycie klientów. Niewiele się natomiast pisze o poligrafii pogrzebowej, a jest to coraz popularniejsza forma upamiętniania zmarłych. Jedną z największych firm w Warszawie zajmującą się tego typu usługami jest Conart.

Oznaczenie grobu

Warszawskie przedsiębiorstwo istnieje już od ponad 20 lat. Zajmuje się m.in. tworzeniem klasycznych klepsydr i takich ze zdjęciem. Jest to popularna forma oznaczania grobów. Dodatkowa fotografia jeszcze mocniej przypomina o zmarłym. Niezwykle ważnym elementem jest też tabliczka nagrobna. Tym również zajmuje się firma Conart tak samo jak tabliczkami na urny, które stają się coraz częstszym sposobem pochówku.

Godne Upamiętnienie

Wspomnienia o zmarłych zachowywane są nie tylko w pamięci. Mogą być też zapisane i pozostawione potomnym. Umożliwiają to Księgi Kondolencyjne. Żal po stracie bliskiej osoby zostaje wtedy przelany na papier. Dzięki temu łatwiej jest znieść stratę. Zapisując słowa materializujemy nasze emocje. Księgi przygotowane przez firmę Conart są solidnie wykonane i dopracowane pod każdym względem, dlatego będą trwałym śladem pamięci o zmarłej osobie.

Dodatki

Na wieńcach znajdują się szarfy. Firma Conart dostaje dużo zleceń, aby wypełnić je treścią. Do tego zgłaszają się również Zakłady Pogrzebowe, które potrzebują do kontaktu z klientem m.in. wizytówek. To kolejny rzecz, którą zajmują się warszawskie przedsiębiorstwo. Zrobione stylowo i z gracją wpływają na odbiór usług od których przecież wymaga się stuprocentowego profesjonalizmu.

Internet

Aby ułatwić komunikowanie się osobom zainteresowanym usługami firmy Conart uruchomiony został Internetowy System Obsługi Klienta i-Conart. W prosty i szybki sposób można złożyć zlecenie, które natychmiast przechodzi w status realizacji. Po wybraniu rodzaju usługi użytkownik zostaje przeniesiony do kolejnego etapu, gdzie określa swoje oczekiwania. Podaje też dane, które pozwolą szybko się skontaktować, w celu uszczegółowienia zlecenia. To nowatorskie rozwiązanie nie stosowane często nawet za granicą.

Poligrafia pogrzebowa stale pozostaje w cieniu innych usług pogrzebowych, jednak jest równie ważnym elementem pamięci o zmarłych. Dzięki takim firmom jak warszawski Conart wiele rodzin jest w stanie upamiętnić swoich zmarłych tak jak na to zasłużyli. i-conart.pl