Kategorie
Automatyka

Nowy rok – nowy sprzęt

Poltraf

W połowie maja firma Poltraf udostępniła nowy katalog produktów dedykowany na rok 2020. Wszyscy klienci mogą zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w kwestii kontroli temperatury, ciśnienia i gazu. Znalazły się w nim również nowe rodzaje sond hydrostatycznych. Ciekawie prezentuje się fragment katalogu z nowym asortymentem urządzeń do pomiaru wilgotności. Jeśli chcesz znać więcej szczegółów na temat produktów dystrybuowanych przez Poltraf Anno Domini 2020 powinieneś przeczytać ten artykuł.

Całość została podzielona na 13 części. Każda z nich odpowiada innej specjalizacji urządzeń, których Poltraf jest dystrybutorem. W kwestiach ciśnienia na uwagę zasługuje Tensometryczny przetwornik ciśnienia NAT od firmy Trafag, a także ekonomiczny przetwornik ciśnienia dla przemysłu ECT. Dla oszczędnych odpowiedni będzie programowalny przetwornik ciśnienia PTM od firmy STS. Dla kolejarzy odpowiedni będzie czujnik tensometryczny EPR, dla przemysłu okrętowego EPN.

Nowości w naszej ofercie

W kwestii temperatury w katalogu firmy Poltraf znalazły się takie produkty jak: czujnik temperatury z wyświetlaczem DTP, Laborstat L/L_R od firmy Trafag, a także termometr przemysłowy od Rueger. Co do mierników poziomu w tym roku nowością jest m.in. sonda hydrostatyczna ATM.ECO/N fimy STS. Do pomiaru wilgotności przydatna może być sonda wilgoci i temperatury HC2A-S/HC2-SH,HC2S3 od Rotronic.

Nowym produktem od firmy Poltraf jest Przetwornik ciśnienia EXNT wyprodukowany przez Trafag. Wśród siłowników elektrycznych warto zwrócić uwagę na siłowniki inteligentne firmy Zpua. Co do zaworów to w katalogu na 2020 rok znalazł się m.in. Zawór Elektromagnetyczny Serii 21 HF. W kwestiach pneumatyki to Poltraf poleca siłownik pneumatyczny z serii PRA od Emersona.

Katalog 2020

W katalogu na 2020 roku w dziale detekcja gazów znalazł się m.in. regulator gęstości gazu SF6 o numerze 8716 wyprodukowany przez Trafag. W dziale Przepływy znalazł się przepływomierz indukcyjny od Comac Cal FLOW38. W Telemetrii i sterowaniu Poltraf promuje produkt polskiej firmy PM Ecology. Wersja IP67 dodatkowo zamknięta wraz z baterią w specjalnej obudowie dostosowana jest do stref zagrożonych wybuchem.

Dla przepompowni przygotowana została szafa (2X5.5 KW). Posiada ona m.in. przełącznik agregat sieć, kartę SD z oprogramowaniem, a także sterownik EASY E4. Dbając o jakość wody i bezprzewodowych systemów monitorowania, warto zainteresować się telemetrią bezprzewodową od VuSITU. Do automatyki budynkowej Poltraf poleca m.in. wbudowany webserwer Controller Web 2.0.

Łącznie w katalogu firmy Poltraf na rok 2020 znalazły się dziesiątki produktów różnych producentów. Każdy z nich jest gwarancją skutecznej kontroli i pomiaru różnych zmiennych. poltraf.com