Kategorie
Transport

Przeprowadzki

Wiosna – czas przeprowadzek

Bullet-Trans już od ponad 20 lat pomaga Polakom podczas przeprowadzek. Gdańska firma współpracuje też z klientami zza granicy. Każde przenosiny to inne wyzwanie, ale Bullet-Trans dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale radzi sobie nawet z najbardziej nietypowymi zleceniami. Na przestrzeni lat firma zauważyła, gwałtowny wzrost liczby przeprowadzek wiosną. Z czego to wynika.

Rodziny

Przede wszystkim już sama pora roku jest kluczowa. Wiosna nastraja do zmian. Do nowego otwarcia i przełomów w życiu. Dla niektórych osób takim etapem jest właśnie zakup domu lub mieszkania. Bullet-Trans dostaje w tym czasie mnóstwo telefonów od młodych rodzin. Chcą być już „na swoim”, w nowych wymarzonych czterech kątach. Aby odbyło się to najsprawniej jak to możliwe, często decydują się na zatrudnianie firm takich jak właśnie Bullet-Trans. Jej pracownicy mający ogromne doświadczenie w przeprowadzkach potrafią szybko przenieść nawet mnóstwo rzeczy z „punkt A do punktu B”.

Studenci

W maju semestry kończą studenci. To czas kiedy część z nich wraca do swoich rodzinnych miast, wracając do Alma Mater dopiero na egzaminy w ramach sesji. Część z nich zgłasza się do Bullet-Trans z prośbą o przewiezienie rzeczy. Jeśli chodzi o wielkość zleceń to bywają różne. Niekiedy studenci mieszkający razem, pochodzą z tej samej miejscowości przez co wspólnie zamawiają usługę przeprowadzko wą. Poza rzeczami takimi jak ubrania, buty, elektronika ze sobą zabierają też stosy notatek. Nauka bywa ciężka.

Ludzie starsi

Dużą grupą klientów Bullet-Trans – przez cały rok – są też ludzie starsi, a w zasadzie ich rodziny. Część osób decyduje się zabrać do swoich domów bliskich w momencie, gdy nie mogą już samodzielnie prosperować. Wówczas trzeba zabrać wiele ich rzeczy i przenieść do nowych czterech kątów. Niekiedy przeprowadzenie tego samodzielnie jest niemożliwe, dlatego zatrudniane są takie firmy jak ta gdańska. Pracownicy Bullet-Trans dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie szybko dojść do porozumienia jakie rzeczy należy zabrać, a które niekoniecznie. Popakowane, opisane i przygotowane w ciągu jednego dnia trafiają do nowego mieszkania.

To tylko niektóre grupy, które wiosną często zgłaszają się do Bullet-Trans z prośbą o pomoc przy przenosinach. Jednocześnie jest to dla takich firm jak ta gdańska jest to wyjątkowo pracowity okres. Warto o tym pamiętać i z wyprzedzeniem zamawiać usługę. Kalendarz Bullet-Trans jest duży, ale nie zawsze będzie w stanie wszystkich zmieścić. Czasem wystarczy zadzwonić z tygodniowym wyprzedzeniem.