Szkoła Językowa

Szkoła Językowa

Acento gwarantuje to szybkie efekty i profesjonalna kadra. Jej lektorzy od lat nauczają języka, którym na co dzień posługują się Enrique Iglesias, José Carreras, Andreas Iniesta oraz Antonio Banderas. Szkoła Acento to placówka z wieloletnim doświadczeniem i setkami zadowolonych klientów.

Maestros

Familia Acento – to grupa zakochanych w Hiszpanii osób. Pracownicy gdańskiej szkoły językowej nie tylko często podróżują na Półwysep Iberyjski, ale też słuchają hiszpańskiej muzyki, oglądają filmy Almodóvara i kibicują hiszpańskim drużynom. Co do zajęć to gdańska szkoła, stawia na praktykę. Chodzi o to, aby jej uczniowie byli w stanie sprawnie porozumieć się z Hiszpanem lub Hiszpanką nie tylko na madryckich ulicach.

Oprócz Polaków lektorami w gdańskiej szkole są Hiszpanie, dwie Wenezuelki, Chilijka oraz. W naszym zespole jest m.in. doktor językoznawstwa. Specjaliści szkoły Acento język hiszpański znają prawdopodobnie najlepiej w Trójmieście. Gdzie mógłbyś się go lepiej nauczyć jeśli nie tutaj.

Clases

Zajęcia Szkoły Językowej Acento prowadzone są w niewielkich grupach, tak, aby lektor był w stanie z każdym porozmawiać i udzielić mu odpowiedzi na nurtujące go pytania. Jesteśmy otwarci. Traktujemy naszych uczniów po partnersku. Wspólnie osiągamy cele. Po kilku miesiącach jesteśmy w stanie swobodnie rozmawiać po hiszpańsku. To może banalne, ale języka uczymy się, aby się go nauczyć, a nie, aby odbyć zajęcia. Zapewniamy też wszelkie pomoce dydaktyczne. Nasi uczniowie dostają też zadania, które mogą wykonywać samodzielnie. Co tydzień w programie nauczania pojawiają się nowe idiomy i wyrażenia.

Aby ułatwić Wam decyzję, na który poziom zaawansowania kursu powinniście się zapisać Szkoła Acento przygotowała bezpłatny test językowy online. Aby lepiej poznać naszych lektorów i zobaczyć jak pracujemy zawsze organizowana jest bezpłatna lekcja próbna. Po zakończonym kursie wydawane są certyfikaty poziomu języka. Szkoła Acento przygotowuje też do egzaminów maturalnych.

Final

Ludzie i sposób nauczania to naszym zdaniem dwie kluczowe kwestie w nauczaniu języka. Jeśli masz więc ochotę już za kilka miesięcy sprawie komunikować się w języku hiszpańskim wybierz Szkołę Językową Acento. Zadbamy o to, aby nauka przebiegała w komfortowych warunkach i w przyjemnej atmosferze. Nasi lektorzy pokażą jak posługiwać się hiszpańskim zarówno w mowie potocznej jak i oficjalnej.

Zawsze staramy się działać w sposób transparentny i otwarty. Szkoła Acento opiera swoją pracę nie tylko na zaufaniu do pracowników, ale też przede wszystkim do uczniów. Aby ułatwić opłacenie całego kursu nasi klienci mają możliwość opłat w ratach bez oprocentowania. acento-gdansk.pl